logo.png
×

O Nas

iNET Południe to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej.
Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, ale przede wszystkim doświadczonych specjalistów z branży ISP oraz IT, dzięki którym zyskaliśmy swoją renomę.
Od początku swej działalności firma zajmuje się tworzeniem, sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych, integrujących wszystkie działy przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem technologicznym nasi eksperci dostosowują wszystkie produkty do najnowszych wymogów rynku.
image_processing20200513-15266-10ivihq.jpg
Posiadamy niezwykle szeroki zakres działalności, między innymi obejmujący całkowitą obsługę teletechniczną firm. Dzięki temu całość prac związanych z potrzebami konkretnego klienta, od początku jest dobrze ukierunkowywana, czego rezultatem są znakomite efekty końcowe. Współpracujemy z branżowymi firmami Etherwerx, Cisco, Webvisor wykorzystując sprawdzoną i gwarantującą bezpieczeństwo technologie w naszych projektach. Różnorodność naszych produktów jest sukcesywnie powiększana tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane potrzeby naszych kontrahentów. Wiąże się z tym także wdrażanie rozwiązań dedykowanych pod konkretne zastosowanie i indywidualne potrzeby firmy.
Jesteśmy członkiem stowarzyszenia polskich operatorów telekomunikacyjnych iNET Group.
Jeśli szukasz oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań, nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi ekspertami.
Dostęp do sieci internet
Łącza biznesowe to najlepszy dostęp do sieci Internet dla Twojej firmy. Nasze Internetowe łącze biznesowe to gwarancja poprawności działania usługi, szybka reakcja serwisu i duże możliwości ustawienia prędkości
Projektowanie i zarządzanie sieciami
O naszej jakości świadczy fakt, że prowadzimy szkolenia monterów i serwisantów z branży ISP.
Instalacje teletechniczne
Oferujemy kompleksową usługę montażu, modernizacji i serwisu instalacji teletechnicznych w budynkach przemysłowych, w budynkach mieszkaniowych i budynkach użyteczności publicznej.
Serwis sprzętu komputerowego
- diagnoza sprzętu komputerowego
- instalacja oraz naprawa systemów operacyjnych
- instalacja urządzeń i konfigurację sterowników
- instalacja aplikacji użytkowych
logo.png
Zajmujemy się tworzeniem, sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych, integrujących wszystkie działy przedsiębiorstwa.
Biuro Obsługi Abonenta

iNET Południe
Al. Wolności 19
33-300 Nowy Sącz
18 541 77 97
biuro@inet-poludnie.pl
logotop.jpg
logo_live24_black.png
spaceweb_black.png
wytworniastron.png
ue.jpg